ריקודים חברתיים

רוצים לקבל את ההבזק של ערנות ים של רגשות חיוביות, מאמץ פיזי מועיל , גול יפה להתנתק מהבעיות היומיומיות –  תבואו ללמוד לרקוד ריקודים חברתיים.

ריקודים חברתיים – זה מגבן של סגנוני הריקוד של העמים השונים בעולם.

 הם התפתחו והתפשטו באמצע המאה ה-20. ריקודים חברתיים זה קודם כל ריקודים מאסיביים , מקובלים , שאנשים רוקדים אותם לא בשביל תחרות אלא כדי להעביר את הזמן בצורה נעימה. כמו כן ריקודים חברתיים זו דרך טובה כדי ליצור הכרויות חדשות בין אנשים שונים.

הדבר המבדיל  את הריקודים החברתיים מהשאר , הוא הביצוע   «הלא מחייב ידע » , כלומר אין כללים איך לרקוד, כמו בריקודים סלוניים למשל. זהו ריקוד זוגי , כאשר תוך כדי ביצועו הזוגות מתחלפות בבני הזוג ביניהם. מהסיבה הזאת לא חייב שיהיה  בן זוג קבוע לריקודים, כדי להגיע איתו לאימון. כך ניתן ללמוד לרקוד עם כל אחד מהריקודים לרוב ריקודים חברתיים פשוטים בביצועם , אך יש כאלה הדורשים יכולת מסוימת.

המטלה הכי קשה בריקודים חברתיים של בן זוג זאת הטכניקה איך להוביל את הבת זוג , מהסיבה שאיך כללים מדויקים. המשימה העיקרית של הבת זוג היא להישמע לבן זוגה ולבצע את תנועותיה בצורה יפה. הבן זוג אשר מחשב את הריקוד חושב לא רק על עצמו אלא גם על הבת הזוג שלו, ואת זה הוא חייב ללמוד לעשות. הוא נדרש להראות לבת זוגתו לא רק את מה שהוא מצפה ממנה, אלא גם לעשות זאת מדויק על מנת שהיא תבין. בו זמנית זה חייב להיות יפה עדין כאשר הוא לא מושך אותה בידיים ולא דוחף אותה.

תסכימו איתי שזה לא קל ללמוד את זה ,  כי אסור לרקדן לשכוח שהוא בעצמו עדיין צריך לרקוד. המשימה של הבת זוג  -להישמע לבן זוג , נשמעת הרבה יותר פשוטה , אך להתרגל לבצע  משהו שלא את רוצה אלא משהו שנכפה עלייך , לפעמים גם כן לא קל. היכולת הזאת הגו תוצאה של הרבה אימון.

הריקודים החברתיים כוללים:

— טנגו ארגנטינאי

— בלבואה

— באציאטה

— בוגי ווגי

— וסט קוסט סווינג

— קיזומבה

— זוג

— לינדי הופ

— מרנגה

— רגטון

— רומבה

— רואנדה

— סלסה

— סמבה

— חאסטל

— ציא- ציא- ציא

והרבה אחרים.

בחוג רקודים שלנו «Let’s Dance!» אנחנו לומדים ורוקדים ריקודים חברתיים, מארגנים מסיבות ריקודים ומעברים זמן בכיף .

.אז תבואו לרקוד ריקודים חברתיים בחוג ריקודים

Let’s Dance!

אנחנו מחקים לכם!

 

One comment

  1. אני גם רוצה לילמוד ריקודים! גם טנגו , גם סלסה, גם וואלס!
    עם אפשר להגיע בלי זוג?
    כי בכל קבוצות אחרות ממליצים לבוא רק עם זוג, אבל אין לי?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *